Stron internetowych zakładanie

Stron internetowych szybkie zakładanie.

auto instalator

Instalacja czyli przeróżnych stron internetowych zakładanie z autoinstalatorem z Cpanel łatwe jest.
To skrypt do instalowania i zarządzania wszelakimi aplikacjami interetowymi wszystko za Ciebie zrobi.. Na ten przykład portale Joomla, blogi Wordpress, przeróżne fora, sklepy internetowe, a wiele jeszcze więcej w mig zainstaluje.
Każda strona softacolous'em założona ma wersję sprawdzaną ciągle, jak się nowa ppojawi, już komunikat o uaktualnienia konieczności dostajesz. Możesz i ustawić automatyczne aktualizacje, autoinstalator sam aktualizował będzie.
Ważne niezmiernie, kopie zapasowe mieć dla strony każdej. Kopie aktualne i pełne. Znaczy nie sprzed roku czy tam więcej, a ostatni stan strony. Pełne to zapisane pliki strony i jej baza danych. Tylko z takiej bez kłopotu bloga czy portal do działania przywrócisz.

W Cpanel swojego konta Sofaculous znajdziesz.

Autoinstalatora co stron internetowych zakładanie usprawnia wielce znajdziesz w Cpanel swojego konta hostingowego, w sekcji Oprogramowanie. 

autoinstalator konta hostingowegoStarczy jak ciut na dół okno Cpanel przewinisesz, do sekcji Oprogarmowanie dojdziesz. 
Masz tam ikonkę co do autoinstalatora wiedzie prosto. Klikniesz i już przniesiony na miejsce będziesz.
Znaczy do głównej strony, gdze masz wybór aplikacji internetowych do instalowania.
 

Co tam potrzebujesz, znajdziesz wszystko tu.

Na stronie głównej autoinstaltora masz wybór nizliczonych aplikacji internetowych, tu masz proste stron inetrnetowych zakładanie. Ot wybierz co tam życzysz sobie, najedź na ikonkę owego, kliknij przycisk Instal co wnet się zjawia.

Wordpress autoinstalatorTu akurat masz blog Wordpress do instalacji wybierany.
Jak więcej aplikacji od Internetu potrzebujesz, masz tam w lewej części menu całe. Wszystko na sekcje wedle typów podzieleone. 

  • Blogi rozmaite
  • Mikroblogi 
  • Portale CMS przeróżne
  • Fora rozliczne
  • Galerie grrafik nizeliczone
  • Wikis
  • Sklepy internetowe przeróżne
  • Ankiet wielu aplikacje
  • Oprogramowanie do tworzenia sieci społecznościowych

Słowem jednym wybierz, kliknij i instaluj.

 

Bloga Wordpress na ten przykład instalowanie.

Jak tam już klikniesz Instal wnet kreator instalacji się pojawia. Wszystko co masz tam do zrobienia to wyborów kilku dokonać i niewiele wpisać. Znaczy wszystko co ważne, już tam wypisane i nie zmieniaj tego, nazwę bazy danych, prefiks tabel bazy danych.
Tobie należy wybrać protkoł transmijsji danych, katalog dla instalacji, język bloga i ciut więcej. O tym masz w poradniku video dokładniej opisane. Poradnik znowu masz tu niżej.
Masz tam jeszcze sposobność wybrania tematu graficznego inaczej skórki. To dla frontu bloga styl wyświetlania, znaczy jego graficzny wygląd i ciut funkcjonalności przeróżnych. Jak już wybierzesz który, klikasz pod nim selekt. Blog z tym właśnie tematem zostanie zainstalowany.
Po wypełnieniu wszystkiego, wszystkich opcji ustawieniu klikasz Instal. Wszystkim autoinstaloator się zajmuje, ty już palcem nawet kiwnąć nie masz potrzeby.
Jak skończone będzie, komunikat dostaniesz o sukcesie procesu instalacji. Na wskazane konto email zaś wiadomość dojdzie z detalami instalacji.
Ot wszystko, cała instalacja zakończona.

 

       
 
Jan na Twitter