Ciut o hostingu O12

O hostingu O12 ciut więcej.

hosting bez limitu

Tu masz wiele, więcej niż na innych hostingach uświadczysz. 
Ważne niezmiernie, a rzadko spotykane, kontrola zasobów serwera przydzielonych do każdego jednego konta hostingowego. 
Technologia zwie się CloudLinux, a zapewnia stabilną pracę serwera nawet wtedy, jak na któym konicie działa skrypt szczególnie zasobożerny, prubójący obciążyć procesor i pamięć serwera. Na O12 nie ma mowy o tym, dane konto otrzyma tylko tyle zasobów, ile mu się należy. Nic więcej. Najwyżej zasobożerna strona będzie wolno działała, a inne konta normalnie.
A to jeszcze każde konto hostingowe izolowane niczym w klatce, to i chronione od ataków złośliwych skryptów z innych kont.
Czyli bezpieczne strony wszystkie tu Twoje będą, nie jak gdzie indziej się zdarza, co i na skórze własnej doświadczyłe, już nie wspomnę gdzie to.

 

Hosting O12 bez limitu pojemność daje.

hosting na potrzeby Twoje

Pojemność konta, czyli miejsce na wszelakie strony Twoje masz tu bez limitu żadnego. Ile masz ochotę na dysku serwera miejsca mieć, tyle masz.
Liczbę baz danych, co każden jeden CMS jej wymaga, masz tesz nieograniczoną, czyli bez limitu. To i Wordpress'ów czy tam Joomla, albo i czego innego możesz mieć ile zechcesz.
Do tego w transferze ograniczeń żadnych też. Masz tu możność przesyłać na serwer i pobierać z serwera ile dusza zapragnie. No i dla odwiedzających też limitów żadnych. A choć by i 1 000 albo i więcej na dzień, dla wszystkich transferu starczy.
Czyli jak, czego Tobie i sobie życzę, popularność stron szczytów sięgnie, gość jednen za drugim na Twoje blogi zaglądał będzie, serwer każdemu odpowie, każdy zobaczy, co zamierzał.To i śmiało z miejscem tym swoją przyszłość w poczynaniach marketingowych, czy tam biznesowych w Internecie wiązać możesz.
A że konto hostingowe Twoje zabezpieczone na wszelakie sposobności od ataków wszelakich, to i strony zawsze widoczne, zawsze dostępne, co dla powagi jakich tam kampanii email i innych niepomiernie doniosłe.

 

Bezpieczny hosting

bezpieczny hostingMasz tam, na hostingu O12 zabezpieczeń wiele. Pierwsze, to sprzętowy firewall, czyli zapora ogniowa serwera. 
Sprzętowy, bo na osobnym urządzeniu działa, nie w programie maszyny serewera. Nie idzie go wyłączyć przypadkowo, ni celowo. Odporny na ataki wszelakie. Zawsze broni dostępu do zasobów Twojego konta hostingowego, zawsze w czasie rzeczywistym. Czyli natychmiast reaguje na próby włamania, czy ataki DOS. Wykrywa i filrtuje robaki, wirusy, spyware, adware oraz malware. Znaczy paskudy wszelakie.

Masz tam codzień majstrowaną kopię bezpieczeństwa Twojego konta hostingowego. Zapisywana na maszynach zwnętrznych, nie na tej na której masz konto. Czyli w razie zgracenia maszyny od Twojego konta, wszystkie dane bezpieczne, do natychmiastowego przywrócenia gotwowe. Co moasz możność z Cpanel swojego konta hosingowego czynić.

Masz tam i kilka narzędzi dla wzmożenia ochrony poszczególnych katalogów Twojego konta. A to ochrona hasłem dowolnego katalogu, znaczy zasoby jego dostępne tylko tym, co te hasło znają. Czasami przydatne, sam używam. Proste w ustawieniach, skuteczne wielce.
Dalej możesz uruchomić ochronę HotLink. Zabezpiecza przed pobieraniem grafik z Twojego konta hostingowego przez jakie tam witryny w sieci. Bo tak bywa co grafika z jednego serwera wyświetlana jest na stronach działających na zupełnie innych maszynach, gdzie tam w świecie. To i niepotrzebnie obciąża maszynę Twojego konta, no i bezczelna kradzież to przecie. To i ochorona HotLink zabezpiecza od takiej przypadłości.

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

bezpieczny hosting

Jak tam jaki sklep internetowy zamiarujesz uruchomić, czy poważną listę adresową prowadzić, a i z klientami komunikować się przez stronę swoją to jednej rzeczy potrzebujesz. To i tu ją masz. To nie usługa O12, ale tu ją znacznie taniej, w promocji dostaniesz. 
Usługa owa to SiteLock. To taki certyfikat zaufania dla Twojego sklepu czy portalu.

Pierwsze, pieczęć zaufania SiteLock oznacza że Ty i Twoja firma została zweryfikowana i jest godna zaufania.
Dalej usługa ta skanuje Twoje konto hostingowe w poszukiwaniu wszelakich szkodników.
Wykrywanie Malware - uniemożliwia hakerom wykorzystanie Twoich witryn do rozpowszechniania w sieci złośliwego oprogramowania, a nic nie może bardziej zrujnować reputacji Twojej jak to co wyżej.
Monitoring Czarnej Listy - codzienny monitoring czarnej listy Google, czy aby tam nie pojawiła się Twoja chroniona strona. Jest tu sposobność na szybką reakcję i podjęcie działań dla zniknięcia Twojej strony z tamtej listy.
Identyfikacja i wykrywanie zagrożeń - wykrywanie wirusów i niebezpiecznego oprogramowania, sprawdzanie podatności na włamania przez wykrywanie dziur i luk w jej zabezpieczeniach. Dodatkowo sprawdzanie możliwości włamania na serwer, tam gdzie masz swoje pliki. 

       
 
Jan na Twitter