Konta hostingowego zakładanie

Uruchamianie Twojego konta hostingowego.

konta hostingowego zakładanie

Konto hostingowe uruchomisz w czasu niewiele. Ot tam kilk myszką kliknięć i ciut wpisywania w pola tekstowe.
Ja tu polecam i tu opisuję zakładanie konta hostingowego na O12, a że mam tam stron kilka od lat kilku to i z czystym sumieniem polecam i zachwalam.
O zaletach i kontycjji usług hostingowych O12 pisałem już w innych wpisach z działu tego, to i tu powatarzać sensu żadnego.
A jeszcze jestem tam w ich programie partnerskim, to jak z mojego polecenia konto sobie założysz, to jaki niewielki grosz dostanę, ot tyle co na pokrycie kosztów hostingu się uzbiera. Ty w zamian na moją pomoc liczyć możesz, bo jak mało albo i nic hositngami się parałeś, to i znajomości tego mało.
Sama, szumnie pisząc, procedura zakładania nowego konta hostingowego prosta jest.
Ot otwierasz stronę główną portalu O12, tam wybierasz szczegóły konta hostingowego, wybierasz konto Atria i do zamówienia przechodzisz.
Jest tam jeden krok, co ważny dla porządku w struktórze katalogów zachowania.

Tu masz sposbność swoje nowe konto hostingowe uruchomić.

Adres strony gdzie możesz całą procedurę zacząć.
kosmiczny hosting na Twoje potrzeby akurat
Możesz też z linku niżej skorzystać.
Hosting o12.pl

Porządek na koncie być musi.

W pierwszy kroku zamawiania konta masz do wyboru możliwości cztery. 
Jak zaznaczysz jednoczesną rejstrację nowej domeny, czy tam użycie już istniejącej domeny, to ta domena będzie wskazywała na główny katalog publiczny, czyli public_html. Tam też zostaną zapisane wszystkie pliki instalowanego Wrodpress, Joomla czy czego innego.
Dla strny jednej kłopot żaden, ale jak więcej blogów, więcej domen mieć zechcesz, to ciut bałagan z tego wyjdzie. 
Dla każden nowej domeny, czyli dla każdej nowej strony, tworzy się nowy katalog w katalogu głównym publicznym. To i w katalogu pierwszego bloga będą podkatalogi dla stron następnych. Ciut zamętu się narobi.
A jeszcze kopie bezpieczeństwa bloga pierwszego zawierać będą katalogi blogów następncyh. To i rozmiarem duże, to i ich tworzenie czasu dużo zajmuje. Ot niedogodność taka.
Wybranie ostatniej opcji, "Użyj bezpłatnej subdomeny o12.pl", da sposobność na porządku zachowanie. 
Wpisać tylko jest konieczność jakąś tam nazwę tej tam subdomeny, może i Twoje nazwisko być. Wszystko działać będzie należycie, konto FTP też.
Dla strony pierwszej i nsatępnej każdej utworzyć subdomenę tylko trzeba, najlepiej z nazwą donemy co na stronę daną prowadzi. Jak subdomena tworzona, to i natychmiast katalog dla niej też. Znaczy w katalogu public_html. Starczy dla domeny wszkazać DNS serwerów O12. Dalej podpiąć domeną do konta hosingowego i wskazać katalogo, gdzie blog instlaowany.
Takim to sposobem dla każdej strony Twojej będzie osobny katalog w katalogu głónym publicznym.

Co ważne w email wiadomości dostaniesz.

Jak już cała procedura zakończona, podsumowanie w wiadomości email przyjdzie. Znaczy adres katalogu publicznego, adres do Cpanel z danymi do logowania. Dalej dane do połączenie przez protokół FTP. A jeszcze dane do zalogowania się do panelu klienta O12.
Wszystko skrzętnie zanotować gdzie wypada. Tak by nie zaginęło gdzie, potrzebne będzie nie raz, nie dwa. O tym już w następnych wpisach będzie.

A jak zakładanie konta hostingowego na O12 przebiega, zobaczysz dokładnie w poradniku co masz poniżej.

<

       
 
Jan na Twitter